Auto Myjnię Ręczną uruchomiłem w 1997 roku przy prowadzonej przeze mnie firmie Agroplant. Decyzja była w ów czas prosta, gdyż w tym czasie nie było w Stalowej Woli myjni ręcznej a zapotrzebowanie na takie usługi były duże. Drugim elementem decyzji, nie bez znaczenia było moje zamiłowanie do ogólno pojętej motoryzacji. W związku z powyższym usługi w tej branży sprawiały mi pewną satysfakcję, co tym samym było oczywiste, że zawsze starałem się i to czynię obecnie wykonywać rzetelnie i starannie.

Zachowując powyższe zasady, doświadczenie oraz szanowanie powierzonego nam mienia(samochodu) przez klienta w celu wykonania zamówionej usługi, przekazuję moim pracownikom aby stosowali się do w/w uwag a szczególnie zachowując DOKŁADNOŚĆ i RZETELNOŚĆ - uważam, że jest to normalną przyzwoitością zawodową  a tym samym dobrą reklamą - z tak zwanego "polecenia" i oczywiście satysfakcję zawodową a klientom zadowolenie z naszych usług co uważam że jest to najważniejsze w działalności firmy usługowej.

W 2003 roku rozpocząłem działalność gospodarczą pod nazwą Wash Car Józef Guła zachowując ten sam profil usług.

W roku 2006 roku rozszerzyłem działalność firmy o wynajem przyczep i lawet oraz usług w zakresie transportu lawetą i nieregularny przewóz osób.

Od 2016 roku świadczymy również usługi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych podwozi, wymiany tłumików, oleju, płynów eksploatacyjnych oraz drobnych napraw mechaniki samochodowej.

Zapraszam do korzystania z naszych usług - Józef Guła